serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Partner handlowy

aktualizacje insert

Odpowiednie licencje tylko u autoryzowanych przedstawicieli.

Oferujemy zarówno licencje nowych programów firmy InsERT, jak i rozszerzenia oraz aktualizacje. Nasze duże doświadczenie wdrożeniowe daje Państwu pewność zakupu odpowiednio dobranych licencji do potrzeb. Przy większych zakupach i wdrożeniach gwarantujemy rabat.

Przenosimy dane

Przenoszenie danych Subiekt

Kartoteki towarów, kontrahentów jak i inne dane zależnie od potrzeb.

Przenosimy wskazane dane z dowolnego systemu, czy też innego źródła danych do baz danych produktów Insert. Najczęściej są to podstawowe kartoteki, w których Państwo określacie zakres danych i ich końcową formę. Podejmiemy się też przeniesienia innych danych, jak dokumenty, dekrety, etc.

Autoryzowany serwis

serwis insert bydgoszcz

Świadczymy serwis oprogramowania InsERT i MS SQL.

Od roku 2003 jesteśmy autoryzowanym serwisem Insert. Mamy stałą styczność z programami, bazami danych i różnymi awariami oprogramowania. Oferujemy kompetentną pomoc doświadczonego personelu zarówno u Państwa w firmie jak i przez Internet.

 
serwis subiekt bydgoszcz

Specjalizujemy się w oprogramowaniu InsERT.

Znamy możliwości Subiekta, Rachmistrza, Rewizora, Gestora, Gratyfikanta i innych programów. Przez lata poznaliśmy też większość dostępnych rozwiązań konkurencji. Obecnie mamy pewność, że oprogramowanie firmy Insert ma najlepszy stosunek ceny licencji do możliwości, które są imponujące.

 

Certyfikaty - troszkę historii:

   

 Certyfikaty aktualne:

 

Wdrożenia rozwiązań

Od pomysłu, poprzez szkolenie do pełnej obsługi serwisowej.

Wdrożenia i szkolenia Insert

Możemy przeprowadzić Państwa firmę przez cały proces wdrożenia oprogramowania, albo wykonać zlecony zakres prac. Rzetelnie ocenimy, czy wybór oprogramowania Insert spełni Państwa oczekiwania, zanim dokonacie zakupu licencji. Dopiszemy potrzebne funkcjonalności oraz wzorce wydruków, a na każdym etapie służymy pomocą i doświadczeniem.

Programy na zamówienie

Zamów program, który przyspieszy lub zautomatyzuje Twoją pracę.

Programy rozszerazjace funkcjonalnosc Subiekta

Większość firm wykonuje cyklicznie czynności, które może z powodzeniem wykonywać automatycznie program komputerowy. Przykładowo nasza firma na początku każdego miesiąca wystawia faktury dla obsługiwanych firm. Dzięki programowi wystawiają się one same, wysyłają do klienta mailem i drukują kopie. W skali miesięcy oszczędność czasu jest znacząca, a to tylko jeden program.

Synchronizacja z www

Zautomatyzowana synchronizacja kartotek pomiędzy bazami.

Sklepy internetowe synchronizacja Insert

Część naszych klientów jest zainteresowana umieszczeniem na swojej stronie internetowej oferty wybranych towarów i usług, bez podawania cen. Inni chcą w pełni funkcjonujący sklep internetowy. W obu przypadkach dane automatycznie synchronizują się z Subiektem. Wdrażamy oprogramowanie Insert oscGT, Vendero, rozwiązania innych firm jak i napisane przez nas. Wspomagamy też wdrożenia systemu B2B.

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki