Bezpieczna firma!

System obsługi firm, który opracowaliśmy i stale modernizujemy jest odpowiedzią na potrzeby małych i średnich firm naszego polskiego rynku. Mamy gotowe rozwiązania dla mikro firm jak i tych mających kilkadziesiąt komputerów oraz wiele oddziałów. Nasze prace są uporządkowane, zaplanowane, a Ty drogi kliencie zawsze wiesz co było wykonane i jakim wymiarze czasu.


Usługi telefoniczne, internetowe, w serwisie stacjonarnym i w terenie

Zespół współpracujących ze sobą serwisantów zapewnia szybkie reagowanie na zgłoszenia i pozawala dobrać pracownika o odpowiednich kompetencjach. Dodatkowo stosowanie ustalonych procedur i dokumentacji usprawnia i ewidencjonuje wykonywane prace.

Monitorowanie ważniejszych elementów infrastruktury

Rozwiązanie jest od podstaw zaprojektowane i zaprogramowane przez nas. Pozwala monitorować zasoby sprzętowe serwerów i komputerów. Dodatkowo monitorowane są kopie bezpieczeństwa poszczególnych usług i całych serwerów.

Uporządkowanie istniejących jak i dobór oraz dostarczenie nowych licencji.

Inwentaryzacja sprzętu pozwala przy okazji porządkować kwestie licencjonowania. Niemniej możemy też uporządkować licencje na konkretne potrzeby.

Instalacja, wdrażanie i utrzymywanie

Współpraca z wieloma klientami, mającymi najróżniejsze potrzeby, pozwala nam w wielu przypadkach zastosować gotowe rozwiązania w szybki i sprawny sposób.

Na podstawie istniejących zasobów, potrzeb i możliwości.

Możemy unowocześnić Twoją firmę szbko i przy użyciu większych środków, ale możemy też zaplanować rozbudowę i systematycznie ją realizować.

Skuteczne zabezpieczenie danych

W większości przypadków te same dane są zabezpieczane kilkoma niezależnymi rozwiązaniami, z kopią i replikacją do chmury włącznie.

Pula minut w skali miesiąca, z której korzystasz zależnie od potrzeb

Duży komfort zapewnia świadomość, że możesz w każdej chwili chwycić za telefon, zadać technikowi pytanie i tylko za te kilka minut zapłacić.

Czytelne zestawienie usług, czasu pracy i spis urządzeń

Wszystkie usługi są ewidencjonowane i opisywane a urządzenia inwentaryzowane na bieżąco. Dlatego wysłanie raz w miesiącu takiego spisu jest normalną funkcjonalnością naszego systemu.