serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

W chmurze i nie tylko

programy_w_chmurze

Programy pakietu Office możesz uruchamiać na każdej przeglądarce, ale również lokalnie jak dotychczas, bez potrzeby połączenia z Internetem.

Office 365 to cała gama produktów, z których Word, Excel, czy PowerPoint to tylko mały fragment możliwości. Możesz uruchamiać te programy przez przeglądarki, na systemach, które dotychczas nie miały możliwości zainstalowania pakietu Office. Również na Androidzie, czy też Linuksie mając z każdego miejsca i systemu dostęp do swoich danych.

 

Więcej

Internetowa poczta firmowa

 

Bezpieczna kopia danych w chmurze

Serwer pocztowy Exchange to rozwiązanie stosowane zarówno w wielkich korporacjach jak i od niedawna w Office 365 dla każdej firmy, nawet jednoosobowej.

Możliwości są ogromne, a zarazem dają intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Niezależnie skąd wyślesz wiadomość, będziesz ją widzieć na pozostałych urządzeniach. Twoje kontakty, zadania i ważne terminy również zawsze będą dostępne z każdego urządzenia. Do tego warto dodać świetne filtry antyspamowe i praktycznie stu procentowa dostępność usługi z każdego miejsca.

 

Więcej

Kopia danych w Internecie

Bezpieczna kopia danych w chmurze

Twój dysk w chmurze poza tym, że jest niezawodny, daje nieograniczoną przestrzeń na pliki dla każdego użytkownika. Pliki można łatwo udostępniać innym.

Wystarczy, że lokalnie wybierzesz foldery, które mają być synchronizowane i będziesz mieć dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca. Kradzież, czy awaria komputera będzie o tyle mniej uciążliwa, że pliki w aktualnych wersjach będą zawsze bezpiecznie czekały. To co zapiszesz w firmie, po chwili pojawi się w chmurze, a następnie na przykład w komputerze domowym.

 

Więcej

 

Partner Microsoft

Serwis komputerowy dojazdy do domu

PS Komputer jest od początku istnienia, czyli roku 2002 partnerem Microsoft zarówno handlowym jak i serwisowym.

Przeprowadzimy Twoją firmę przez cały proces migracji do chmury. Od konsultacji i oferty, przez konfigurację oraz przeniesienie danych do szkoleń personelu.

 

 

Skype dla biznesu

Specjalna wersja programu dla firm.

 • Udostępnianie pulpitu i aplikacji.
  W prosty sposób podczas rozmowy możesz udostępnić wybrany program lub cały pulpit.
 • Jedno hasło w firmie.
  Tym samym hasłem możesz logować się do komputera firmowego, poczty i Skype.
 • Nie musisz mieć Skype żeby rozmawiać.
  Wystarczy zalogować się przy pomocy przeglądarki, żeby móc wysyłać wiadomości.
 • Brak reklam.
  Wersja dla biznesu poza wieloma dodatkowymi opcjami jest pozbawiona reklam.

Więcej

Wewnętrzna strona firmowa

Ważne dokumenty, terminy i procedury w jednym wspólnym miejscu pracy.

Wewnętrzna strona Intranetowa w chmurze

Zamiast sterty dokumentów i skoroszytów.

Wspólne kalendarze urlopów, książka korespondencji, ustalone procedury, kontakty, cenniki i co tylko potrzebujesz, możesz współdzielić na wewnętrznej stronie intranetowej. W prosty sposób określisz też uprawnienia dla pracowników do poszczególnych elementów witryny.

Więcej

To się po prostu opłaca

Office 365 jest tańszy od tradycyjnych pakietów Office, a daje znacznie więcej możliwości.

Projektowanie i budowa sieci Lan WiFi

W ramach jednej licencji możesz zainstalować na kilku komputerach.

Maksymalnie jednocześnie na pięciu komputerach tego samego użytkownika, a dodatkowo masz dostęp przez przeglądarkę do aplikacji w chmurze. Poza tym zawsze możesz pobrać najnowszą wersję pakietu Office jak tylko zostanie wydana.

Więcej

Word, Excel, PowerPoint przez przeglądarkę i lokalnie na komputerze.

Programy w chmurze word excel powerpoint

Większość z nas zna programy Word i Excel. Niektórzy też PowerPoint. W zdecydowanej większości przypadków wykorzystujemy niewielką część funkcjonalności w nich drzemiących. Programy uruchamiane w przeglądarkach mają mniejszą funkcjonalność, ale z praktycznych obserwacji wystarcza ona w zdecydowanej większości wypadków.

Tryb przeglądarkowy daje nam w zamian możliwość uruchamiania tych i innych programów pakietu Office 365 na urządzeniach z systemem Android, czy Linuks. Gdziekolwiek stworzymy lub będziemy edytować nasze dokumenty zawsze będziemy mieli do nich dostęp. Wybierając abonament zawierający również możliwość instalacji programów lokalnie, będziemy mogli zainstalować je na jednocześnie pięciu urządzeniach jednego użytkownika!

Pamiętajmy, że najtańszy odpowiednik opisywanego pakietu, czyli Office w wersji OEM, pozwala na instalację tylko na jednym i tym samym urządzeniu. W przypadku awarii tego urządzenia musimy zgodnie z warunkami licencji OEM nabyć nowy pakiet. W przypadku Office 365 ten problem znika i instalujemy go na dowolnym urządzeniu, na którym jest w danej chwili potrzebny i to zawsze w najnowszej wersji jaka jest na rynku.

Powrót

Serwer poczty Exchange. Korporacyjna technologia dla każdego.

Exchange dla każdego

W dosłownym tego słowa znaczeniu możesz teraz mieć serwer, na którego zakup i utrzymanie kiedyś było stać tylko wielkie firmy. Również obecnie zakup licencji umożliwiających jego uruchomienie dla jednego użytkownika, przekracza opłacanie abonamentu Office 365 dla jednej osoby przez przeszło 20 lat. Nie licząc kosztów sprzętu, systemu operacyjnego i obsługi serwisowej. A mówimy tylko o serwerze poczty wiedząc, że to tylko mały wycinek całego pakietu.

Co takiego dobrego jest w serwerze Exchange, że firmy chcą go mieć? Jest to niezwykle rozbudowane oprogramowanie, więc przytoczmy tylko kilka zalet poniżej:

 • Niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs, znany większości z nas. Mając jednocześnie uruchomiony program Outlook i pocztę Office 365 poprzez przeglądarce, wielokrotnie złapiemy się na tym, że nie widzimy na pierwszy rzut oka różnic. Poza tym mamy świetne wyszukiwanie w zawartości skrzynki
 • Ogromna przestrzeń na wiadomości. Obecnie 50GB dla każdego użytkownika. Przy czym możemy jeszcze tworzyć skrzynki współdzielone typu biuro, zamówienia i podobne bez ograniczeń.
 • Prawie stu procentowa dostępność z gwarancją odszkodowania gdyby pojawił się przestój dłuższy niż zakładany przez Microsoft.
 • Zawsze wszystkie wiadomości się synchronizują, czyli też wysłane, usunięte czy też kopie robocze. Ponadto kontakty, zadania i kalendarze. Dodajemy na smatphonie i za chwile mamy na komputerze firmowym.
 • Świetne filtry antyspamowe, możliwość udostępniania sobie wzajemnie skrzynek, planowanie spotkań na podstawie kalendarzy, możliwość blokowania wysyłania wybranych treści - na przykład plików z danymi.

Powrót

One Drive. Jeden dysk bez limitów, zamiast kilku przenośnych pamięci.

Dysk bez limitów w chmurze

Wqw.

W opracowaniu

Powrót

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki