serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Serwis komputerowy i naprawa komputerów w Bydgoszczy

Z uwagi na szeroki zakres usług, podzieliliśmy naszą ofertę na dział Klienci indywidualni oraz Firmy i instytucje. Poniżej prezentujemy wybrane kategorie usług, które wykonujemy najczęściej.

Stała obsługa firm

Outsourcing IT stała obsługa firm BydgoszczPełna obsługa informatyczna firm, instytucji, szkół. Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, wsparcie telefoniczne i przez Internet, korzystne ceny oraz bezpieczeństwo danych. Tak w skrócie przedstawić możemy naszą ofertę stałej obsługi. Szczegóły oferty.

 

Diagnostyka i serwis

Diagnoza serwis naprawa komputerów notebookówDiagnostyka i serwis to dwie czynności, najczęściej wykonywane w ramach jednej usługi, gdyż część dostarczonych do nas urządzeń nie uruchamia się wcale. Do obu mamy odpowiednio wyposażony serwis, przygotowanych pracowników, wieloletnie doświadczenie i wewnętrzne procedury.

 

 

Wezwania awaryjne

Naprawa komputerów Bydgoszcz u klientaW przypadku nagłych awarii dojeżdżamy do klienta na miejsce. Wstępna rozmowa pozwala nam ustalić, jakie urządzenia i podzespoły będą potrzebne na miejscu oraz który z dostępnych serwisantów najlepiej poradzi sobie z naprawą.

 

 

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki