serwis nowosci rozwoj obsluga insert chmura
preload image preload image

Kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie komputerów i oprogramowania.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla firm.

Wdrażamy gotowe rozwiązania i piszemy własne rozszerzenia.

Innowacyjny system opieki serwisowej i dokumentacji.

Migracja do chmury prosta, szybka i bezpieczna.

Oferta handlowa komputerów i akcesoriów w Bydgoszczy

Wybrane kategorie naszej oferty handlowej.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu, w pasażu przy ulicy Dworowej 22 w Bydgoszczy. Wypracowane przez naszą firmę rabaty pozwalają na zakupy w korzystnych cenach. Dodatkowo służymy fachową wiedzą, która ułatwi podjęcie trafnych decyzji. Szczegóły oferty serwisowej znajdują się w dziale Serwis.

Urządznia sieciowe - TP-Link

Tanie urządzenia siecioweUrządzenia TP-Link oferujemy jako alternatywę dla znacznie droższych urządzeń firmy DrayTek. Mamy zawsze na półce sklepowej kilka routerów i innych urządzeń tej firmy. Oferujemy te urządzenia zarówno klientom indywidualnym jak i mniejszym firmom. Przez kilka lat sprzedaży ilość reklamacji jest zbliżona do zera.

Dodatkowym plusem poza wyjątkowo atrakcyjną ceną i wysoką bezawaryjnością jest wybór urządzeń. Poprzez sieci oparte o instalacje elektryczne, przez access pointy do routerów GSM

Strona firmowa: www.tp-link.com.pl

Urządznia sieciowe - DrayTek

Urządzenia do sieci komputerowychStabilna i profesjonalna sieć może działać tylko na wysokiej jakości urządzeniach sieciowych. Do takich należy z pewnością DraTek. Charakteryzuje je między innymi imponująca liczba opcji i możliwości konfiguracyjnych oraz świetna dokumentacja w języku polskim.

Zbudowaliśmy na tych urządzeniach dziesiątki sieci w firmach i u klientów indywidualnych. Łączyliśmy oddziały, dzieliliśmy i limitowaliśmy dostęp do Internetu, konfigurowaliśmy telefonię internetową, udostępnianie drukarek oraz wiele innych opcji.

Strona firmowa: www.draytek.pl

Podzespoły komputerowe

Akcesoria i części komputerowe BydgoszczDzięki wieloletniej współpracy z dystrybucją części komputerowych mamy dostęp do wszystkich najważniejszych hurtowni części jak i wypracowane korzystne rabaty.

Jako serwis komputerowy skupiliśmy się na usługach i sam sklep z częściami stanowi tylko uzupełnienie oferty, Dzięki niskim marżom oferujemy Państwu towar w bardzo atrakcyjnych cenach.

Umożliwiamy odpłatną wymianę używanych podzespołów na nowe.

Oprogramowanie Microsoft

Serwis i sprzedaż oprogramowania Microsoft BydgoszczSzkoły zainteresuje fakt, że posiadamy certyfikat Authorized Education Reseller odnawiany regularnie od wielu lat. Dzięki czemu mamy zarówno wiedzę jak i możliwość sprzedaży oprogramowania Microsoft w atrakcyjnych cenach.

Firmom oferujemy zarówno licencje jak i wiedzę o licencjonowaniu Microsoft również popartą regularnie odświeżanymi certyfikatami.

Zapewniamy wdrażanie i serwis systemów oraz oprogramowania.

Strona firmowa: www.microsoft.com

Oprogramowanie InsERT

Partner handlowy Insert BydgoszczPosiadamy w swojej ofercie całe oprogramowanie firmy InsERT i zajmujemy się jego serwisem od kilkunastu lat, co potwierdzają certyfikaty serwisowe.

Piszemy również własne rozszerzenia programów InsERT , oraz przenosimy dane z najróżniejszych, często mało znanych systemów.

Jako jedyni w Polsce podjęliśmy się migracji danych i przeprowadziliśmy ją z sukcesem dla AIP - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Strona firmowa: www.insert.com.pl | Więcej o ofercie InsERT

Oprogramowanie G Data

Dystrybucja oprogramowania GData w BydgoszczyG Data jest czołowym producentem programów antywirusowych. System jest w ścisłej czołówce skuteczności ochrony wirusowej co łatwo sprawdzić w testach niezależnych firm.

Nasi klienci mają zabezpieczenie systemami G Data i praktycznie problemy wirusów u nich nie istnieją.

Jesteśmy platynowym partnerem firmy GData.

Strona firmowa: www.gdata.pl

Komputery, serwery, urządzenia przenośne

Komputery dostosowane do potrzebOferujemy komputery i serwery znanych producentów, oraz własne.
Dodatkowo oferujemy serwis i pomoc w konfiguracji.

W przypadku komputerów i serwerów składanych przez naszych serwisantów, możemy zapewnić lepsze dostosowanie ich do Państwa potrzeb jak i atrakcyjniejszą cenę. W przypadku serwerów jest to około 30% oszczędności przy tych samych parametrach i czasie trwania gwarancji.

 

Dane w sieci - Synology

Sieciowy dysk kopia w sieciOferujemy urządzenia sprawdzonego producenta urządzeń do magazynowania danych Synology. Mieliśmy możliwość testowania zarówno małych urządzeń jednodyskowych jak i tych do większych firm. Sami korzystamy z czterodyskowego rackowego urządzenia.

Liczba opcji i możliwości urządzenia jest ogromna. Od zwykłego udostępniania folderów, przez serwer www z systemem portalowym typu Joomla, aż do serwera kamer internetowych. Świetnie sprawdza się jako sieciowe urządzenie do archiwizacji, czy też dodatkowy dysk na iSCSI.

Strona firmowa: www.synology.com/pl-pl

Czytniki i kolektory OPTIDATA

Czytniki kodów kreskowych Insert SubiektCoraz większe zainteresowanie naszych klientów systemami wspomagania biznesu skłoniło nas kilka lat temu do nawiązania współpracy z producentem wysokiej jakości czytników i kolektorów. Cieszymy się, że od razu trafiliśmy na firmę Optidata.
Poza doświadczeniem u naszych klientów, rozbudowujemy też system kodów w naszej firmie. Dzięki czemu mamy pełną historię każdego zakupionego u nas podzespołu jak i pozostawionego w serwisie urządzenia.
Napisaliśmy własny sterownik do bezprzewodowego czytnika współpracujący z Subiektem, który może pomóc w obsłudze magazynów.

Strona firmowa: www.optidata.pl

Bezpieczeństwo energetyczne - Ever

UPS zasilanie awaryjne komputerówSkuteczne zabezpieczenie przed przepięciami elektrycznymi sprzętu komputerowego jest niezbędne zarówno dla ciągłości pracy jak i możliwości reklamacji sprzętu.

Podczas codziennej pracy mamy styczność z dziesiątkami rozwiązań mających zabezpieczać przed zanikami i wahaniami napięcia. Tylko i wyłącznie urządzenia renomowanych producentów są w stanie zapewnić odpowiednie parametry i jakość ochrony. Od lat mamy w ciągłej sprzedaży upsy firmy Ever.

Strona firmowa: www.ever.eu

1000 znaków pozostało
Dodaj pliki