Vendero


vendero

Vendero - internetowe rozwiązanie firmy Insert jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze, niemniej instalację Vendero i pierwsze kroki łatwiej wykonać przy współudziale doświadczonego wdrożeniowca.

Zamiast jeździć do ośrodków szkoleniowych na całodniowe szkolenia, możesz zamówić u nas usługę szkoleniową, którą wykonamy zdalnie przez Internet lub na miejscu w Twojej firmie. Sprawdź jakie to łatwe.
Pomoc doświadczonego handlowca

Wdrożenie Vendero przeprowadza doświadczony handlowiec, który pomoże zainstalować Vendero, ustawi elementy strony www według Twoich zaleceń, wytłumaczy w jaki sposób wysyłać towary z Subiekta do Vendero i w jaki sposób pracować z programem.

Dostosowanie szkolenia do Twoich potrzeb

Szkolenie będzie dostosowane do Twoich potrzeb, umiejętności i wymagań. Wdrożeniowiec na bieżąco w trakcie instalacji Vendero dostosuje zakres materiału do Twoich potrzeb.

Możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca

Twoja firma ma lokalizację poza Bydgoszczą? To dla nas żaden problem!!! Za pomocą specjalnego programu do połączenia zdalnego zarówno Ty jak i wdrożeniowiec będziecie widzieli to samo na ekranie monitora bez konieczności przyjeżdżania do Twojej firmy. Równocześnie podczas rozmowy telefonicznej z wdrożeniowcem otrzymasz od niego informacje co robi, jak działa system i jak samodzielnie Vendero dostosowywać do Twoich potrzeb.

Praca na Twoim komputerze

Szkolenie odbędzie się na Twoim komputerze, Twoim Subiekcie i Twoim Vendero. To co zostanie ustawione w trakcie szkolenia pozostanie Twoją własnością - w pełni skonfigurowany sklep internetowy lub oferta od razu umieszczane są na stronie internetowej. Wystarczy tylko uzupełnić kolejne towary.

Możliwość podziału szkolenia

Szkolenie możesz podzielić na dogodne części. Na przykład jednego dnia godzinę, drugiego kolejną, a w następnych dniach zależnie od potrzeb po 30 minut.

Wybór wariantu wdrożenia Vendero

Możesz zdecydować jaki wariant wdrożenia Vendero chcesz wybrać. Zależnie od potrzeb dostępne są trzy pakiety konfiguracji Vendero. Szczegóły poniżej.Zobacz nasze Oferty


 • vendero uzupełnienie

  "Ustawiłem już większość, ale mam kilka pytań. Godzina mi wystarczy"

  To szkolenie jest idealne dla Ciebie. Vendero jest proste w konfiguracji i obsłudze, ale są miejsca, w których pomoc specjalisty ułatwi rozwiązać niejasności.

  Jeżeli masz uruchomioną synchronizację oraz uzupełnioną treść witryny i czujesz, że tylko kilka kroków dzieli Cię od zakończenia konfiguracji, to przygotuj listę pytań i przystąp do szkolenia.

  Godzina szkolenia.
  Szkolenie odbywa się w całości jednego dnia.
  Dodatkowo 20 zł netto rabatu na niniejsze szkolenie przy zakupie Vendero w naszej firmie.

  ZAMAWIAM USŁUGĘ

 • vendero serwis

  "Chcę, żeby ktoś mi uruchomił i wytłumaczył podstawy. Dalej sobie poradzę"

  Idealne szkolenie dla osób dobrze znających Subiekta i poruszających się sprawnie w Internecie, ale obawiających się popełnić błędy na starcie.

  Uruchomiony zostanie wybrany serwis internetowy i omówione poszczególne elementy systemu zależnie od potrzeb i Twoich umiejętności. Poznaj Vendero szybko i pod okiem specjalisty.

  • Dwie godziny szkolenia.
  • Szkolenie można podzielić na dwie części.
  • Dodatkowo 40 zł netto rabatu na niniejsze szkolenie przy zakupie Vendero w naszej firmie.

  ZAMAWIAM USŁUGĘ

 • vendero wdrozenie

  "Brakuje mi czasu na wyważanie drzwi, które już kiedyś ktoś otworzył"

  Wdrożeniowiec w pierwszej kolejności oceni Twoje potrzeby i przeprowadzi Cię przez cały proces wdrożenia szkoląc, konfigurując Vendero, Subiekta i synchronizację.

  Szkolenie kierujemy do osób, które chcą zaoszczędzić swój czas na konfigurację Vendero lub po prostu mniej sprawnie poruszają się w świecie nowych technologii.

  • Trzy godziny szkolenia.
  • Szkolenie można podzielić na maksymalnie cztery części.
  • Dodatkowo 60 zł netto rabatu na niniejsze szkolenie przy zakupie Vendero w naszej firmie.
  • Możliwość dokupienia kolejnych godzin szkolenia lub usług serwisowych w promocyjnej cenie.

  ZAMAWIAM USŁUGĘ


Krótko o firmie

Specjalizujemy się w informatycznej obsłudze firm od początku naszej działalności, czyli 2002 roku. Prowadzimy również serwis stacjonarny i sklep internetowy. Bogata oferta różnego rodzaju sprzętu komputerowego. Komputer dla gracza, księgowej, zapracowanego szefa i dla wielu innych komputery Bydgoszcz.

Kontakt z nami

 • Adres: Bydgoszcz, Dworcowa 22

 • Telefon: (52) 34-56-444

 • Telefon: 575 054 721

 • Email: biuro@pskomputer.pl